• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

  • Description slide 5

  • Description slide 6

  • Description slide 7

  • Description slide 8

14 lutego to data, która wszystkim kojarzy się z miłością i sercem. Walentynki to czas miłych słów, przyjaznych gestów i ciepłej obecności. Podczas spotkania z seniorami z Dziennego Domu Pomocy, które odbyło się w dniu 12.02.2024r., nie zabrakło rozmów, wspomnień,  „serdecznych zagadek”  Na zakończenie, uczestnicy spotkania zostali obdarowani  serduszkami  przygotowanymi przez młodzież. Pedagog szkolny

27.11.2023r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z psychologiem, psychodietetykiem panią Agatą Tumasz-Nowotnik z Fundacji SpeakUp. Prelekcja oraz rozmowa z uczniami dotyczyła bardzo ważnego dla każdego człowieka, zdrowego zbilansowanego odżywiania. Edukacja żywieniowa to inwestycja w zdrowie jednostki i społeczeństwa, to motywowanie do podejmowania zachowań prozdrowotnych.

Po raz kolejny pani Ewa Karpińska wraz ze swoimi  słuchaczkami pierwszego i drugiego roku TUK wykonały seniorom zabieg SPA na dłonie. Idealny na zimowe dni, składający się z peelingu, masażu, maski  i parafiny, która rozgrzewa i nawilża suchą skórę dłoni.  Dla chętnych pań wykonały klasyczny manicure z malowaniem paznokci. Natomiast uczniowie technikum przygotowali dla Seniorów świąteczny upominek-bombki na choinkę oraz kartkę z życzeniami od pracowników szkoły i całej społeczności uczniowskiej.  

Gorące podziękowania dla uczniów klasy III a oraz wychowawcy pana Macieja Wróbla za zaangażowanie się  kolejny raz w akcję „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”. Uczniowie zorganizowali w szkole zbiórkę pieniędzy dla  stowarzyszenia  „Na Kocią Łapę” Za zebrane środki zakupili dobrej jakości karmę. Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu.

   

W auli szkoły odbyły się zajęcia które prowadziła pani Magdalena Olszewska z Powiatowej Stacji  Sanitarno - Epidemiologicznej w Świnoujściu oraz pani Renata Florczak ze Stowarzyszenia Kobiet po Chorobie Raka Piersi „Anna” dla uczniów klas IV, III, II, I 

Podkategorie