• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

  • Description slide 5

  • Description slide 6

  • Description slide 7

  • Description slide 8

Od 27 stycznia do 27 lutego 2022 r. uczniowie szkół podstawowych klas V-VIII i uczniowie szkół ponadpodstawowych przechodzą na naukę zdalną. Zdalnie pracować będą również placówki kształcenia ustawicznego i centra kształcenia zawodowego.  Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie w tej sprawie. Szczegóły dotyczące organizacji pracy szkół i placówek do końca ferii można znaleźć w komunikacie dołączonym do wiadomości oraz na  stronie www.gov.pl.  Zachęcamy także do bieżącego śledzenia innych informacji udostępnianych na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki. Rozporządzenie MEN. Kliknij - Czytaj więcej, by poznać treść komunikatu.

Dnia 14.01.2022r. o godz. 11.40  odbyło się spotkanie z nauczycielami akademickimi  z Uniwersytetu Szczecińskiego.

Tematy zajęć :

   Zdrowotne walory ćwiczeń izometrycznych  dr Kinga Michnik

   Budowanie odporności w czasie pandemii – mgr Alicja Remiszwska i Filip Sejbuk ( student III roku z wydziału Kulturt Fizycznej i Zdrowia)

  Kim jestem i czego szukam? Poczucie własnej wartości a uzależnienia –  mgr Marek Pietrasik

 

Informujemy, że dzień 10 stycznia 2022r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów Wojewódzkiego Technikum dla Młodzieży. W tym dniu odbywają się egzaminy zawodowe. Nauczyciele przychodzą do szkoły. Bardzo proszę osoby zdające o sprawdzenie harmonogramu egzaminów zawodowych i przyjście  do szkoły co najmniej pół godziny wcześniej przed egzaminem. Harmonogram egzaminów zawodowych

Niech dobro nocy Bożego Narodzenia trwa w nas przez cały rok. Niech świat będzie pełen ciepła, radości. Składamy życzenia zdrowia, pomyślności i pogody ducha. Takie życzenia kierują do seniorów z Dziennego Domu Pomocy w Świnoujściu, wolontariusze z klasy III b wraz z własnoręcznie wykonaną kartką świąteczną i załączonym opłatkiem. 

Podkategorie