• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

  • Description slide 5

  • Description slide 6

  • Description slide 7

  • Description slide 8

Prosimy o zapoznanie się z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego  w związku z zagrożeniem koronawirusem.

Zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego

Instrukcja higienicznego mycia rąk

Komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego dla podróżujących

Prosimy również, by uczniowie, którzy są przeziębieni lub chorzy nie przychodzili do szkoły.

Całodobowa infolinia NFZ o koronawirusie 800 190 590

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci naszego Ucznia, Przyjaciela i Kolegi  Jakuba Wiecheckiego, ucznia klasy I a naszej szkoły. Jego odejście spowodowało ogromną pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali.
Łącząc się w żałobie i smutku składamy wyrazy najszczerszego współczucia Rodzinie i wszystkim bliskim Jakuba.

Pogrążeni w smutku Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy szkoły i Uczniowie Zachodniopomorskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu.

„Usta milczą, dusza śpiewa. Kochaj mnie. Bez miłości świat nic nie wart. Kochaj mnie"- Z  uwagi na zbliżające się ferie zimowe nasze spotkanie   z seniorami  z dziennego Domu Pomocy z okazji Walentynek odbyło się w dniu 04.02.2020 r.  

W dniu 28 stycznia 2020 r.  po raz pierwszy w Nowym Roku spotkaliśmy się z seniorami z Dziennego Domu Pomocy . Było to spotkanie związane z muzyką, bo przecież trwa Karnawał  i  już w starożytności mówiono o  zbawiennym wpływie  muzyki na istotę ludzką. Muzyka  towarzyszy człowiekowi w zabawie, odpoczynku, jest również elementem ważnych uroczystości organizowanych w życiu społecznym. Muzyka ma niepodważalny wpływ na nastrój człowieka, dostarcza przeżyć emocjonalnych, wywołuje wspomnienia i określone myśli.  Wpływa również na funkcjonowanie poznawcze, badania dowodzą, że słuchanie na przykład  muzyki Mozarta  polepsza wyniki uczenia się. 

Zebrania z rodzicami na których wychowawcy klas dokonają podsumowania pracy uczniów w czasie I semestru odbędą się w czwartek, 30 stycznia o godzinie 17.00.

Podkategorie