• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

  • Description slide 5

  • Description slide 6

  • Description slide 7

  • Description slide 8

Po wakacyjnej przerwie spotkaliśmy się z seniorami z Dziennego Domu Pomocy w Świnoujściu  24.10.2022. Uczniowie z klasy VI b przygotowali zajęcia pt. „Jesień” . Seniorzy mieli do wykonania różnorodne, ciekawe  zadania  W  nostalgiczny nastrój wprowadził wszystkich utwór w wykonaniu Czesława Niemena „Wspomnienie” .  Rozmawialiśmy o jesieni w życiu człowieka i przyrody. Nie ulega wątpliwości, że przychodzi, jest też na swój sposób piękna. Opiekun koła - Grażyna Dobosz.

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie zachodniopomorskim jest prowadzony przez „Głos Szczeciński” i „Głos Koszaliński”. Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymał nauczyciel, pan Sambor Kula. 

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 25 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.gk24.pl/nauczyciel

W środę 5 X 2022 r młodzież szkolna obejrzała film Krzysztofa Łukaszewicza "Orlęta. Grodno'39" w kinie Galerii Corso. Film opowiada o sowieckiej agresji na Polskę we wrześniu 1939 r., o heroicznej walce mieszkańców Grodna z rosyjskim najeźdźcą.

4 października 2022 r na polanie przy Leśniczówce odbyło się szkolne ognisko integracyjne. Młodzież wzięła udział w różnych grach i zabawach zespołowych, mogła się również posilić własnoręcznie upieczonymi na ognisku kiełbaskami.

Dnia 13.09.2022 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego w Wojewódzkim Technikum dla Młodzieży.  W wyniku głosowania przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Oliwia Urbaniak (85 głosów),  zastępcą przewodniczącej  została Dorota Mieleszkiewicz (41 głosów), skarbnikiem został  Nikoloz Chertkoevi  (17 głosów), a członkiem Karina Mietelska (14 głosów).

Podkategorie