• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

  • Description slide 5

  • Description slide 6

  • Description slide 7

  • Description slide 8

Informujemy, że Kuratorium Oświaty w Szczecinie ogłosiło najnowszy

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Znajdziecie tam terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I naszego technikum.

Prosimy o zapoznanie się z nim.


Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi  organizowania i przeprowadzania egzaminów maturalnych w roku 2020 r.

Komunikat CKE w sprawie przeprowadzania egzaminów

4 maja nastąpiły zmiany dotyczące praktyki zawodowej uczniów ZCKZiU w Świnoujściu w roku szkolnym 2019-2020  w semestrze II.  Proszę się zapoznać z treścią tych zmian - Praktyka zawodowa 2019/2020

Informujemy, iż zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, na terenie województwa zachodniopomorskiego w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 nie stosuje się harmonogramu rekrutacyjnego wynikającego z Zarządzenia Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i zamieszczonego w Regulaminie rekrutacji do naszej szkoły. 

Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego, a także nowe terminy składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021, zostaną podane do wiadomości po określeniu ich przez Ministra Edukacji Narodowej. Poniżej przypominamy naszą ofertę dla absolwentów szkół podstawowych. Ogłaszamy nabór na rok szkolny 2020/21 w następujących zawodach:

W związku z przesunięciem terminów egzaminów maturalnych, Dyrektor szkoły wyznaczyła dni wolne od zajęć dydaktycznych na 8, 9 i 10 czerwiec. Zaraz po obowiązkowych egzaminach maturalnych przypada Boże Ciało, a po nim piątek, który również jest dniem wolnym. Jeśli wiec matury odbędą się zgodnie z zapowiedzią 8, 9 i 10 czerwca uczniowie klas I-III będą mieli cały tydzień wolny od zajęć dydaktycznych w dniach od 8 do 14 czerwca.

Podkategorie