• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

  • Description slide 5

  • Description slide 6

  • Description slide 7

  • Description slide 8

W dniu 19-20.03.2019 r. w szkole odbyły się „Drzwi Otwarte” w Technikum dla Młodzieży Celem „Drzwi Otwartych” naszej szkoły było przybliżenie absolwentom szkół podstawowych i gimnazjów trudnego wyboru dalszej drogi kształcenia.
"Odwiedzili nas uczniowie klas trzecich Gimnazjum oraz klas ósmych:
- Szkoły Podstawowej nr 2
- Szkoły Podstawowej nr 4
- Szkoły Podstawowej nr 6
- Szkoły Podstawowej nr 1
"Drzwi Otwarte" były dobrą okazją do lepszego poznania naszej placówki.Uczniowie wraz z opiekującymi się nimi nauczycielami mogli m.in. poczuć atmosferę szkoły, zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, przebiegiem edukacji, zwiedzić wszystkie nowoczesne pracownie przedmiotowe, poznać przyszłych nauczycieli, porozmawiać z uczniami. Otrzymali również informatory zawierające ofertę edukacyjną placówki.  Dziękujemy wszystkim za przybycie, duże zainteresowanie pracą naszej szkoły, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas! Podziękowania kierujemy również do wszystkich uczniów i nauczycieli, zaangażowanych w przygotowanie „Drzwi Otwartych".

Pedagog Szkolny:Grażyna Dobosz